Consama Team SRL, companie care activează în domeniul construcțiilor de drumuri și pavaje rezidentiale și industriale, angajează inginer constructor!

Candidatul ideal:

  • Absolvent studii superioare-inginer construcții/inginer topograf
  • Abilități de comunicare și de lucru în echipă;
  • Deținere carnet de conducere-categoria B;
  • Experienta minima de 2 ani in lucrari de drumuri si pavaj.

Responsabilități:

  • Realizare de măsurători și întocmire de oferte tehnice/financiare;
  • Întocmirea de devize și situații de lucrări;
  • Supervizeaza si gestioneaza activitatea de pe santier;
  • Urmareste stadiul lucrarilor din punct de vedere cantitativ si calitativ si tine evidenta lucrarilor executate.

Se oferă:

  • Pachet salarial atractiv
  • Bonuri de masa
  • Posibilitatea dezvoltarii si acumulare de noi cunostinte
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata

Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactați.

Asteptam CV-ul dumneavoastra la sediul societatii: str. Brandusei, nr. 15, et. 2, Alba Iulia, jud. Alba, sau la adresa de email: contact@consama.ro.

Despre Redacția ProAlba 37794 Articles
Contact: office@proalba.ro | 0740.430.128

Fii primul care comentează

Lasă un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată