Companie din Alba Iulia angajează inginer constructor. Detalii despre candidatul ideal și cerințele postului

S.C. Consama Team, companie cu sediul în Alba Iulia, angajează inginer constructor!

Candidatul ideal:

Experiență minimă de 3 ani în domeniul lucrărilor de drumuri și pavaje

Absolvent studii superioare de profil (constituie avantaj)

Cunoștinte de utilizare programe de devize și soft-uri de proiectare

Abilități de comunicare și de lucru în echipă

Deținere carnet de conducere-categoria B

Se oferă:

Salarizare atractivă

Loc de muncă în cadrul unei companii cunoscute, în plină dezvoltare

Suport managerial în perioada de integrare.

Tichete de masă

Transport

Responsabilitati:

Realizare de măsurători și întocmire de oferte tehnice/financiare

Întocmirea de devize și situații de lucrări

Identificare si relatii clienti

Pentru mai multe informatii:

telefon 0744.799.375-Paul Hribal-Administrator

Site-ul companiei poate fi vizitat la adresa www.consama.ro

CV-urile se pot trimite pe adresa de email a companiei contact@consama.ro sau se pot depune la sediul firmei CONSAMA TEAM SRL, din strada Brândușei, nr. 15, et. 2, Alba Iulia.

Despre Redacția ProAlba 37494 Articles
Contact: office@proalba.ro | 0740.430.128

Fii primul care comentează

Lasă un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată