SC Philips Orăștie SRL angajează magazioner/manipulant marfă

Atributii si responsabilitati principale:

– Asigurarea bunei gestionari a componentelor si produselor;

– Aranjarea marfii in locurile prestabilite din magazie;

– Receptionarea componentelor sosite in baza documentelor de transport;

– Mentinerea relatiei cu sefii superiori privind activitatea zilnica desfasurata;

– Urmarirea menținerii inregistrarilor corecte a codurilor pe locații si a ordinii în magazie;

– Respectarea normelor interne de disciplina muncii stabilite de conducerea unitatii ;

– Raspunderea fata de corectitudinea informaţiilor furnizate sefului ierarhic superior.

Cerinte:

– Studii medii;

– Experienta pe un post similar;

– Autorizatie ISCIR (constituie avantaj);

– Experienta in aria industriala / productie;

OFERIM:

– Salariu motivant

– Prima lunara de obiectiv de 300 lei- in functie de performanta;

– Bonus fidelitate- dupa 1 an vechime in companie;

– Transport-decontarea cheltuielilor cu transportul la si de la locul de munca;

– Tichete de masa in valoare de 20 ron/ tichet;

– Ore suplimentare platite dublu;

PUNCT DE LUCRU: ALBA IULIA

Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon: 0731.505.263  de luni pana vineri intre orele 08:00 – 16:00.

Cererile de angajare pot fi trimise pe adresa de e-mail:  oana.blaga@philips.com

Despre Redacția ProAlba 37769 Articles
Contact: office@proalba.ro | 0740.430.128

Fii primul care comentează

Lasă un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată