O cunoscută firmă din Alba Iulia angajează inginer constructor. Vezi profilul candidatului ideal și cerințele postului!

SC Consama Team S.R.L. angajează inginer constructor, cu experiență în proceduri de achiziții publice!

Candidatul ideal:

  • Absolvent studii superioare-inginer construcții (constituie avantaj)
  • Experiență în utilizarea SICAP, elaborare de oferte financiare și situații de plată;
  • Cunoștinte de utilizare programe de devize și soft-uri de proiectare;
  • Abilități de comunicare și de lucru în echipă;
  • Dețnere carnet de conducere-categoriaB

Responsabilitati:

  • Urmărire SICAP și pregătire tabelele de licitații (anunțuri de participare, cereri de ofertă);
  • Elaborare DUAE (documente de calificare), oferta tehnică și financiară pentru licitații;
  • Depunere de oferte în Sistemul Electronic de Achizitii Publice (SEAP) sau direct la Beneficiar;
  • Elaborarea eligibilității în cadrul unei licitații;
  • Realizare de măsurători și întocmire de oferte tehnice/financiare;
  • Întocmirea de devize și situații de lucrări;

Pentru mai multe informatii:

telefon 0744-799375 – Paul Hribal – Admnistrator

telefon 0745-159451 – Claudiu Hribal – Director Executiv

Site-ul companiei poate fi vizitat la adresa www.consama.ro

Despre Redacția ProAlba 37627 Articles
Contact: office@proalba.ro | 0740.430.128

Fii primul care comentează

Lasă un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată