Inspectoratul Școlar Județean Alba a finalizat premierea elevilor participanți la activitățile proiectului „De ce, cum și ce învăț?”. Lista elevilor care au obținut premiul III

Investeste în oameni!

Proiect cofinanțat din Fondul Social European prin Programul Operațional Sectorial pentru Dezvoltarea Resurselor Umane 2007 – 2013

Axa prioritară 1 „Educația și formarea profesională în sprijinul creșterii economice și dezvoltării societății bazate pe cunoaștere”

Domeniul major de intervenție 1.1 „Educaţia şanselor tale pentru un viitor profesional mai bun”

Titlul proiectului: „De ce, cum și ce învăț?”

Cod contract: POSDRU/190/1.1/S/156882

Beneficiar: Inspectoratul Școlar Județean Alba

 logo

final proiect isj 12Inspectoratul Școlar Județean Alba a finalizat premierea elevilor participanți la activitățile proiectului strategic POSDRU/190/1.1/S/156882, cu titlul De ce, cum și ce învăț?”, proiect cofinanțat din Fondul Social European prin Programul Operațional Sectorial Dezvoltarea Resurselor Umane 2007 -2013, ”Investește în oameni!”. Grupul ţintă al proiectului a fost alcătuit din 15.000 de elevi din învățământul preuniversitar, din clasele III-XII, mediul urban și rural din județul Alba.

Pentru participare s-au oferit 14.650 subvenții, iar pentru lucrările realizate în cadrul concursului au fost acordate 350 premii I, II și III. Acestea s-au acordat pe clase și pe secțiunile concursului. Premiul III a fost acordat următorilor elevi:

Elev Clasa SCOALA Secțiunea Profesor coordonator
Karina – Krisztina, Varadi III COLEGIUL NAȚIONAL „TITU MAIORESCU” AIUD I-eseu argumentativ Caizer Daniela
Ioana, Olaru III ȘCOALA GIMNAZIALÃ NR. 2 SEBEȘ I-eseu argumentativ Jurj Cristina
Ioana Adela, Stefan III ȘCOALA GIMNAZIALÃ ȘUGAG I-eseu argumentativ Badescu Lacrima Johanna
Xenia, Mihet III ȘCOALA GIMNAZIALÃ CÂMPENI II-materiale de promovare Gligor Doina
Elisa Claudia, Neag III ȘCOALA GIMNAZIALÃ „SÂNGIDAVA” CUGIR II-materiale de promovare Vãsuți Nicoleta
Robert, Ghibescu III ȘCOALA GIMNAZIALÃ ȘUGAG II-materiale de promovare Badescu Lacrima Johanna
Turcu Alexia Maria III COLEGIUL NAȚIONAL „INOCHENTIE MICU CLAIN” BLAJ EVALUARE Gherman Cristina
Mihai Nicolae Creivean III ȘCOALA GIMNAZIALÃ „MIHAI EMINESCU” ALBA IULIA EVALUARE Marinescu Rodica
Raluca Jibotean III ȘCOALA GIMNAZIALÃ „SÂNGIDAVA” CUGIR EVALUARE Vãsuți Nicoleta
Elev Clasa SCOALA Secțiunea Profesor coordonator
Oana Maria Medrea III ȘCOALA GIMNAZIALÃ STREMȚ EVALUARE Barlog Elena
Luciana – Maria Danciu III ȘCOALA GIMNAZIALÃ CÂMPENI EVALUARE Gligor Doina
Robert Alexandru Martin III ȘCOALA GIMNAZIALÃ NR. 2 SEBEȘ EVALUARE Jurj Cristina
Paula-Stefania Zoldi III ȘCOALA GIMNAZIALÃ „TOMA COCIȘIU” BLAJ EVALUARE Corbean Adela Ana
Elias, Sita IV ȘCOALA GIMNAZIALÃ „NICODIM GANEA” BISTRA I-eseu argumentativ Todea Ion Sebastian
Anda – Maria, Stan IV ȘCOALA GIMNAZIALÃ CÂMPENI I-eseu argumentativ Ariesanu Liliana
Diana Andreea, Negura IV ȘCOALA GIMNAZIALÃ „DECEBAL” CRICÃU II-materiale de promovare Filimon Ana Maria
Rares Iulian, Lupsan IV ȘCOALA GIMNAZIALÃ „DECEBAL” CRICÃU II-materiale de promovare Filimon Ana Maria
Sara Denisa Radu IV ȘCOALA GIMNAZIALÃ DAIA ROMÂNÃ EVALUARE Popescu Camelia
Georgiana Fekete IV ȘCOALA GIMNAZIALÃ NR. 2 SEBEȘ EVALUARE JURJ CRISTINA
Daniel – Vasile Bârz IV ȘCOALA GIMNAZIALÃ ȘARD EVALUARE Ciocirlan Mariana Georgeta
Daniel – Marian Pop IV ȘCOALA GIMNAZIALÃ CÂMPENI EVALUARE Ariesanu Liliana
Alisia – Maria Donea IV ȘCOALA GIMNAZIALÃ „NICODIM GANEA” BISTRA EVALUARE Todea Ion Sebastian
Giulia-Maria Feisan IV ȘCOALA GIMNAZIALÃ „TOMA COCIȘIU” BLAJ EVALUARE Corbean Adela Ana
Aura – Alexandra Sosa IV COLEGIUL TEHNIC „APULUM” ALBA IULIA EVALUARE Daescu Nicoleta
Alexia – Cristiana, Heiuș V ȘCOALA GIMNAZIALÃ ȘARD I-eseu argumentativ Ciocirlan Mariana Georgeta
Maria – Madalina, Mera V ȘCOALA GIMNAZIALÃ CÂMPENI I-eseu argumentativ Ariesanu Liliana
Paul –   Daniel, Rusu V ȘCOALA GIMNAZIALÃ „ION BREAZU” MIHALȚ II-materiale de promovare Barlog Elena
Antonia Elena Creivean V ªCOALA GIMNAZIALÃ „MIHAI EMINESCU” ALBA IULIA EVALUARE Negrea Petru
Marius Stefan Onice V LICEUL TEORETIC TEIUȘ EVALUARE Barbuletiu Mihai
George Darius Bratu V ȘCOALA GIMNAZIALÃ DAIA ROMÂNÃ EVALUARE Popescu Camelia
Diana Nicoleta Scurtu V ȘCOALA GIMNAZIALÃ „DAVID PRODAN” SÃLIȘTEA EVALUARE Suciu Ionela Gabriela
Elev Clasa SCOALA Secțiunea Profesor coordonator
Darius-Nicolae Besoiu V ȘCOALA GIMNAZIALÃ NR. 2 SEBEȘ EVALUARE JURJ CRISTINA
Iustin-Ieronim Nicoara V ȘCOALA GIMNAZIALÃ „TOMA COCIȘIU” BLAJ EVALUARE Corbean Adela Ana
Maria – Cristina, Simian VI ȘCOALA GIMNAZIALÃ „IULIU MANIU” VINȚU DE JOS I-eseu argumentativ MÃNEASÃ GEORGIANA
Beatrice – Cosmina Samoila VI LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ALBA IULIA EVALUARE Crasnic Ioana-Eugenia
Petru Iulian Aron VI LICEUL TEOLOGIC GRECO-CATOLIC „SFÂNTUL VASILE CEL MARE” BLAJ EVALUARE Simu Alexandru
Andrei Eduard Onice VI ȘCOALA GIMNAZIALÃ ” IOSIF PERVAIN” CUGIR EVALUARE Mihai Rodica Roxana
Georgiana Denisa Haprean VI ȘCOALA GIMNAZIALÃ DAIA ROMÂNÃ EVALUARE Popescu Camelia
Valentin – Nicolae, Ianc VII ȘCOALA GIMNAZIALÃ CÂMPENI I-eseu argumentativ Gligor Doina
Daniela, Cata VII ȘCOALA GIMNAZIALÃ ȘUGAG I-eseu argumentativ Badescu Lacrima Johanna
Catherine – Doroteea, Gligor VII ȘCOALA GIMNAZIALÃ CÂMPENI I-eseu argumentativ Ariesanu Liliana
Adrian – Raul, Truta VII ȘCOALA GIMNAZIALÃ „ION BREAZU” MIHALȚ II-materiale de promovare Barlog Elena
Luiza – Elena, Boncea VII ȘCOALA GIMNAZIALÃ CÂMPENI II-materiale de promovare Gligor Doina
Madalina Maria Lupu VII ȘCOALA GIMNAZIALÃ „SÂNGIDAVA” CUGIR EVALUARE Vãsuți Nicoleta
Ilinca Maria Iacob VII ȘCOALA GIMNAZIALÃ „MIHAI EMINESCU” ALBA IULIA EVALUARE Marinescu Rodica
Andreas Robert13 Roth VII ȘCOALA GIMNAZIALÃ „DAVID PRODAN” SÃLIȘTEA EVALUARE Suciu Ionela Gabriela
Fernanda Kiraly VII COLEGIUL NAȚIONAL „TITU MAIORESCU” AIUD EVALUARE Szekely Elena
Ana Teodora Togan VII ȘCOALA GIMNAZIALÃ „MIHAI EMINESCU” ALBA IULIA EVALUARE Marinescu Rodica
Sarah Maria Bradila VII ȘCOALA GIMNAZIALÃ GERMANÃ SEBEȘ EVALUARE Badescu Lacrima Johanna
Cristiana Maria Cataros VII ȘCOALA GIMNAZIALÃ „MIHAI EMINESCU” ALBA IULIA EVALUARE Marinescu Rodica
Denisa Daniela, Botan VIII LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SEBEȘ I-eseu argumentativ Popa Diane
Andrei, Narita VIII ȘCOALA GIMNAZIALÃ CÂMPENI II-materiale de promovare Ariesanu Liliana
Sorin, Furnea VIII LICEUL TEORETIC TEIUȘ II-materiale de promovare Barbuletiu Mihai
Bogdan – Mihai, Gligor VIII ȘCOALA GIMNAZIALÃ CÂMPENI II-materiale de promovare Ariesanu Liliana
Elev Clasa SCOALA Secțiunea Profesor coordonator
Maria Emilia Veresiu VIII LICEUL TEORETIC TEIUȘ EVALUARE Barbuletiu Mihai
Andrei Ciurila VIII ȘCOALA GIMNAZIALÃ „MIHAI EMINESCU” ALBA IULIA EVALUARE Marinescu Rodica
Arina Ioana Jurj VIII LICEUL TEORETIC TEIUȘ EVALUARE Barbuletiu Mihai
David Cristian Florea VIII ȘCOALA GIMNAZIALÃ „MIHAI EMINESCU” ALBA IULIA EVALUARE Marinescu Rodica
Timea-Gyongyverke Balazs VIII ȘCOALA GIMNAZIALÃ „TOMA COCIȘIU” BLAJ EVALUARE Corbean Adela Ana
Ioana Mihaela Georgiu VIII ȘCOALA GIMNAZIALÃ „SIMION LAZÃR” LUNCA MUREȘULUI EVALUARE Sarmasiu Floarea
Darwin-Daniel Homorodean VIII ȘCOALA GIMNAZIALÃ ” IOSIF PERVAIN” CUGIR EVALUARE Mihai Rodica Roxana
George Cosmin Vajdea VIII ȘCOALA GIMNAZIALÃ „SÂNGIDAVA” CUGIR EVALUARE Vãsuți Nicoleta
Diana Andreea Alexa IX COLEGIUL NAȚIONAL „TITU MAIORESCU” AIUD EVALUARE Szekely Elena
Iulian Sorin Silea IX LICEUL TEORETIC TEIUȘ EVALUARE Suarasan Mihaela
Viorica Radu IX COLEGIUL TEHNIC „I. D. LÃZÃRESCU” CUGIR EVALUARE Micaciu Alexandru
Denisa Mihaela Mulea IX COLEGIUL NAȚIONAL „TITU MAIORESCU” AIUD EVALUARE Szekely Elena
Cucui Diana Maria IX COLEGIUL NAȚIONAL „INOCHENTIE MICU CLAIN” BLAJ EVALUARE Gherman Cristina
Catalin Ioan Tecsa IX LICEUL TEORETIC TEIUȘ EVALUARE Suarasan Mihaela
Alexandru1 Moldovan IX COLEGIUL NAȚIONAL „TITU MAIORESCU” AIUD EVALUARE Szekely Elena
Dan Emil, Androne X LICEUL CU PROGRAM SPORTIV SEBEȘ I-eseu argumentativ Popa Diane
Amalia – Georgiana, Crisan X COLEGIUL ECONOMIC „DIONISIE POP MARȚIAN” ALBA IULIA II-materiale de promovare Dogaru Simona
Diana, Furnea X LICEUL TEORETIC TEIUȘ II-materiale de promovare Suarasan Mihaela
Ionela Mariana, Sturza X LICEUL „CORNELIU MEDREA” ZLATNA IV-materiale soft Lupsa Ioana Anca
Paula Maier X COLEGIUL NAȚIONAL „TITU MAIORESCU” AIUD EVALUARE Caizer Daniela
Mirabela Marcuta Bumbu X LICEUL TEORETIC TEIUȘ EVALUARE Suarasan Mihaela
Diana Maier X COLEGIUL NAȚIONAL „TITU MAIORESCU” AIUD EVALUARE Caizer Daniela
Ioana Maria Birsan X LICEUL TEORETIC TEIUȘ EVALUARE Suarasan Mihaela
Andrada – Olesia, Kusztos XI COLEGIUL NAȚIONAL „TITU MAIORESCU” AIUD I-eseu argumentativ Caizer Daniela
Ioan, Anusca XI LICEUL TEHNOLOGIC „ȘTEFAN MANCIULEA” BLAJ I-eseu argumentativ Dragan Elena
Daniela – Sorana, Tirt XI COLEGIUL NAȚIONAL „TITU MAIORESCU” AIUD I-eseu argumentativ Caizer Daniela
Stefana Chiorean XI COLEGIUL NAȚIONAL „TITU MAIORESCU” AIUD EVALUARE Caizer Daniela
Maria Alexandra Matca XI COLEGIUL NAȚIONAL „TITU MAIORESCU” AIUD EVALUARE Szekely Elena
Adrian Iura XI COLEGIUL NAȚIONAL „TITU MAIORESCU” AIUD EVALUARE Caizer Daniela
Loredana-Iuliana Iacsa XI COLEGIUL ECONOMIC „DIONISIE POP MARȚIAN” ALBA IULIA EVALUARE Basaraba Mihaela
Valer Adrian Macarie XI LICEUL TEORETIC TEIUȘ EVALUARE Suarasan Mihaela
Nicoleta Daniela, Faur XII COLEGIUL ECONOMIC „DIONISIE POP MARȚIAN” ALBA IULIA I-eseu argumentativ Basaraba Mihaela
Alexandra, Trif XII LICEUL TEORETIC TEIUȘ II-materiale de promovare Suarasan Mihaela
Carina Ioana XI COLEGIUL NAȚIONAL „TITU MAIORESCU” AIUD EVALUARE Caizer Daniela
Andreea – Larisa Gavril XII LICEUL TEHNOLOGIC SEBEȘ EVALUARE Crestin Liana Maria
Ana-Maria Domsa XII COLEGIUL TEHNIC AIUD EVALUARE Ciortea Veronica
Florina – Maria Stefãnut XII COLEGIUL NAȚIONAL „TITU MAIORESCU” AIUD EVALUARE Caizer Daniela
Romeo Minzalean III LICEUL DE ARTE „REGINA MARIA” ALBA IULIA EVALUARE LANCRAJAN OANA GEORGETA
Diana Maria Zaharie III LICEUL DE ARTE „REGINA MARIA” ALBA IULIA EVALUARE LANCRAJAN OANA GEORGETA
Filip Pop IV ȘCOALA GIMNAZIALÃ „AVRAM IANCU ” UNIREA I-eseu argumentativ OZSVATH ELISABETA ADRIANA
Mara Rusu IV SCOALA GIMNAZIALA „VASILE GOLDIS” ALBA IULIA II-materiale de promovare CÎMPEAN VALERIA
Bogdan Andrasiu IV ȘCOALA GIMNAZIALÃ NR.3 CUGIR EVALUARE TIRLEA ANCA STELA
Alex Cristian Rusu IV ȘCOALA GIMNAZIALÃ NOȘLAC EVALUARE MARIAN ILEANA CLAUDIA
Olaru Maria V COLEGIUL NAȚIONAL „LUCIAN BLAGA” SEBEȘ I-eseu argumentativ TODOR CORNELIA
Elev Clasa SCOALA Secțiunea Profesor coordonator
Diana Codea V ȘCOALA GIMNAZIALÃ NR.3 CUGIR II-materiale de promovare TIRLEA ANCA STELA
Cristian Gabriel Pop V LICEUL DE ARTE „REGINA MARIA” ALBA IULIA II-materiale de promovare MARCU OCTAVIAN CATALIN
Paula Otvos V ȘCOALA GIMNAZIALÃ „AVRAM IANCU ” UNIREA EVALUARE OZSVATH ELISABETA ADRIANA
Denisa Badoi V ȘCOALA GIMNAZIALÃ „IOAN MIHU” VINEREA EVALUARE TEBAN LAURA
Paul-Dumitru David V ȘCOALA GIMNAZIALÃ „AVRAM IANCU ” UNIREA EVALUARE OZSVATH ELISABETA ADRIANA
Laura Diana Serbanescu VI ȘCOALA GIMNAZIALÃ „IOAN DE HUNEDOARA” SÂNTIMBRU I-eseu argumentativ FONOAGE DANIEL
Marius Daniel Vesa VI COLEGIUL NAȚIONAL „AVRAM IANCU” CÂMPENI I-eseu argumentativ STURZA IOANA MONICA
Timeea Ionas VI LICEUL DE ARTE „REGINA MARIA” ALBA IULIA II-materiale de promovare LANCRAJAN OANA GEORGETA
Larisa Claudia Les VI LICEUL DE ARTE „REGINA MARIA” ALBA IULIA II-materiale de promovare LANCRAJAN OANA GEORGETA
Ovidiu Stan VI SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX „SFÂNTUL SIMION ȘTEFAN” ALBA IULIA II-materiale de promovare PINTEA EUGEN
Andreea Gabriela Stanica VI LICEUL DE ARTE „REGINA MARIA” ALBA IULIA EVALUARE LANCRAJAN OANA GEORGETA
Georgiana Maria Petricele VI COLEGIUL NAȚIONAL „AVRAM IANCU” CÂMPENI EVALUARE STURZA IOANA MONICA
Marius-Vasile David VI ȘCOALA GIMNAZIALÃ „AVRAM IANCU ” UNIREA EVALUARE OZSVATH ELISABETA ADRIANA
Onisim-Dorian-Silvan Pop VI ȘCOALA GIMNAZIALÃ „AVRAM IANCU ” UNIREA EVALUARE OZSVATH ELISABETA ADRIANA
Diana Oltean VI COLEGIUL NAȚIONAL „LUCIAN BLAGA” SEBEȘ EVALUARE STEFAN DIANA MARIA
Carmen Maria Crisan VII ȘCOALA GIMNAZIALÃ „AVRAM IANCU ” UNIREA II-materiale de promovare OZSVATH ELISABETA ADRIANA
Anca-Maria Cadar VII ȘCOALA GIMNAZIALÃ „AVRAM IANCU ” UNIREA II-materiale de promovare OZSVATH ELISABETA ADRIANA
Sedrina Ivacson VII ȘCOALA GIMNAZIALÃ „IOAN MIHU” VINEREA EVALUARE TEBAN LAURA
Felician-Cristian Pasca VIII ȘCOALA GIMNAZIALÃ PIANU DE SUS I-eseu argumentativ POPESCU MARIA MARRCELA
Teodora Burz VIII COLEGIUL NAȚIONAL „AVRAM IANCU” CÂMPENI EVALUARE SICOE LENUTA
Iuliana Deoanca VIII LICEUL „HOREA, CLOȘCA ȘI CRIȘAN” ABRUD EVALUARE GROZA BENIAMIN
Elev Clasa SCOALA Secțiunea Profesor coordonator
Camelia Lazar IX Colegiul National ,,Avram Iancu” Cimpeni I-eseu argumentativ COTU ILEANA
Ruth Eunice Cozma IX LICEUL DE ARTE „REGINA MARIA” ALBA IULIA I-eseu argumentativ MARCU OCTAVIAN CATALIN
Liviu-Vlad Popescu IX COLEGIUL NAȚIONAL „LUCIAN BLAGA” SEBEȘ I-eseu argumentativ SUCIU GHEORGHE
Daniel Sorin Tatu IX COLEGIUL NAȚIONAL „DAVID PRODAN” CUGIR EVALUARE ROSU MIHAELA
Silvian Vasile Alb IX LICEUL „DR. LAZÃR CHIRILÔ BAIA DE ARIEȘ EVALUARE FAUR ELENA DANIELA
Andreea Maria Cort IX LICEUL „DR. LAZÃR CHIRILÔ BAIA DE ARIEȘ EVALUARE FAUR ELENA DANIELA
Ioana Banu IX COLEGIUL NAȚIONAL „DAVID PRODAN” CUGIR EVALUARE ROSU MIHAELA
Roxana Andreea Para IX COLEGIUL NAȚIONAL „DAVID PRODAN” CUGIR EVALUARE ROSU MIHAELA
Andeea-Ionela Gavril X Colegiul National ,,Avram Iancu” Cimpeni I-eseu argumentativ COTU ILEANA
Narita Rafael X COLEGIUL NAȚIONAL „AVRAM IANCU” CÂMPENI I-eseu argumentativ SICOE LENUTA
Gabriel Silviu Hadaruga X LICEUL „DR. LAZÃR CHIRILÔ BAIA DE ARIEȘ EVALUARE FAUR ELENA DANIELA
Alexandra Pandor X LICEUL „DR. LAZÃR CHIRILÔ BAIA DE ARIEȘ EVALUARE FAUR ELENA DANIELA
Miruna Malina Hadaruga X LICEUL „DR. LAZÃR CHIRILÔ BAIA DE ARIEȘ EVALUARE FAUR ELENA DANIELA
Catalin Constantin Nandrea X LICEUL „DR. LAZÃR CHIRILÔ BAIA DE ARIEȘ EVALUARE FAUR ELENA DANIELA
Ioana Diana Birla X LICEUL „DR. LAZÃR CHIRILÔ BAIA DE ARIEȘ EVALUARE FAUR ELENA DANIELA
Cristina Camelia Besoiu XI COLEGIUL NAȚIONAL „DAVID PRODAN” CUGIR II-materiale de promovare ROSU MIHAELA
Sergiu Sorin Postei XI COLEGIUL NAȚIONAL „DAVID PRODAN” CUGIR II-materiale de promovare ROSU MIHAELA
Sebastian Lozneanu XI COLEGIUL TEHNIC „I. D. LÃZÃRESCU” CUGIR II-materiale de promovare ROSU MIHAELA
Anamaria Sas XI LICEUL „CORNELIU MEDREA” ZLATNA EVALUARE URSALAS TRIFON FLORIN
Ilie Catana XI LICEUL „DR. LAZÃR CHIRILÔ BAIA DE ARIEȘ EVALUARE FAUR ELENA DANIELA
Emima Eugenia Toader XI COLEGIUL NAȚIONAL „AVRAM IANCU” CÂMPENI EVALUARE STURZA IOANA MONICA
Maria Lazar XII COLEGIUL NAȚIONAL „AVRAM IANCU” CÂMPENI I-eseu argumentativ EFTIMIE LAURA
Elev Clasa SCOALA Secțiunea Profesor coordonator
Alexandru Marian Vasiu XII SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX „SFÂNTUL SIMION ȘTEFAN” ALBA IULIA I-eseu argumentativ BOLEA NICOLAE
Roxana Petronela Harda XII LICEUL DE ARTE „REGINA MARIA” ALBA IULIA II-materiale de promovare LANCRAJAN OANA GEORGETA
Roxana Florina Inta XII COLEGIUL NAȚIONAL „DAVID PRODAN” CUGIR II-materiale de promovare ROSU MIHAELA
Ioana Maria Paul XII LICEUL TEORETIC „PETRU MAIOR” OCNA MUREȘ IV-materiale soft ROSU MIHAELA
Bianca Cristiana Zbutea XII COLEGIUL NAȚIONAL „DAVID PRODAN” CUGIR EVALUARE ROSU MIHAELA
Raul Ioan Bria XII COLEGIUL NAȚIONAL „DAVID PRODAN” CUGIR EVALUARE ROSU MIHAELA
Vladut Bogdan Floare XII COLEGIUL NAȚIONAL „DAVID PRODAN” CUGIR EVALUARE ROSU MIHAELA
Ioan Florian Iancu XII LICEUL DE ARTE „REGINA MARIA” ALBA IULIA EVALUARE LANCRAJAN OANA GEORGETA
Gabriela Nandrea XII LICEUL „DR. LAZÃR CHIRILÔ BAIA DE ARIEȘ EVALUARE FAUR ELENA DANIELA

Valoarea totală a premiilor și subvențiilor acordate este de 1.120.500 lei.

Proiectul are o durată de 5 luni (29.07.2015-28.12.2015), iar valoarea totală eligibilă a proiectului este de 4.384.148.00 lei, din care 3.288.111.00 lei reprezintă asistenţa financiară nerambursabilă.

Manager Proiect,                                             Inspector Școlar General,

Prof. Ioan Vlașin                                        prof. Marcela Eugenia

                                                                                    Dărămuș

 

Redacția ProAlba
Despre Redacția ProAlba 16220 Articles
E-mail: office@proalba.ro Telefon: 0740.430.128

Fii primul care comentează

Lasă un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată


*