Exclusiv Auto Alba Iulia angajează consilier vânzări. Detalii despre responsabilitățile postului, cerințe și beneficii

Ne mărim echipa! Căutăm o persoană tânără, entuziasmată și dornică  de dezvoltare profesională! Job-ul este de consilier vânzări Skoda!
Pentru detalii: 0258.812.581; iulian.bunea@exclusivauto.ro sau direct la sediul nostru din strada A.I. Cuza, nr 40.  Poți aplica CV-ul și direct pe site-ul nostru https://www.exclusivauto.ro/cariere

Responsabilitatile postului:

  • Identificarea si contactarea potentialilor clienti targetati;
  • Dezvoltarea portofoliului de clienti;
  • Pregatirea de oferte pentru potentialii clienti;
  • Oferirea de consultanta catre clienti, in vederea vanzarii, prin campanii de test drive, vizite la showroom, etc;
  • Asistarea si urmarirea procesului de vanzare, pana la finalizarea acestuia;
  • Mentinerea unei bune relatii cu clientii, chiar si dupa finalizarea tranzactiei;
  • Crearea si actualizarea bazei de date cu clienti;

Cerinte:

  • Foarte bune abilitati de comunicare si negociere;
  • Orientare catre client si proactivitate;
  • Permis de conducere – categoria B;
  • Fire deschisa, pozitiva si capabila sa lucreze in conditii de stres;
  • Persoana comunicativa, volubila;
  • Constituie avantaj experienta anterioara in vanzari (auto, B2B)

Ce oferim:

  • un mediu de lucru dinamic, intr-o echipa tanara;
  • cursuri de perfectionare specifice domeniului de activitate;
  • salarizare corespunzatoare si bonusare in functie de performantele inregistrate.

Redacția ProAlba
Despre Redacția ProAlba 17996 Articles
E-mail: office@proalba.ro Telefon: 0740.430.128

Fii primul care comentează

Lasă un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată