Companie din Alba Iulia angajează inginer constructor. Salariu începând de la 1000 de euro

jobCandidatul ideal
– studii superioare de specialitate (inginerie constructii drumuri, industriale, etc.)
– experienta in domeniul constructiilor minim 5 ani.
– permis categoria B
– comunicativ, organizat,
– disponibil la deplasari
– rezistenta la stres si sarcini multiple, cu o buna adaptabilitate la nou si orientat catre solutii
– cunoasterea legislatiei din domeniu – constituie avantaj

Responsabilitati:
-Urmareste executia lucrarilor pe santier din punct de vedere al cantitatii, calitatii, si respectarii termenelor de executie;
-Organizarea lucrarilor pe santier;
-Verifica planurile de executie si propune solutii constructive pentru rezolvarea neconformitatilor identificate si tehnologii;
-Studiaza detaliile de proiectare si documentatia tehnica necesara pentru lucrarile de constructie;
– Intocmeste cartea constructiei;
-Intocmeste si/sau verifica atasamente, situatiile de lucrari, rapoarte de lucru, procese verbale si orice alta documentatie cu caracter tehnic;
-Urmareste ca aprovizionarea cu materiale comandate sa se faca la timp si se verifica existenta documentelor de calitate;
-Isi insuseste si urmareste aplicarea legislatiei, procedurilor si instructiunilor tehnice de lucru.

Salariul incepand de la 1000 EURO.
Pentru mai multe detalii: tel 0358/109 532 sau email: office@ursconstruct.ro

Redacția ProAlba
Despre Redacția ProAlba 21520 Articles
E-mail: office@proalba.ro Telefon: 0740.430.128

Fii primul care comentează

Lasă un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată